KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12376374
nr 1237 6374
Gravyrer
5 st, 1700-/1800-tal. 25x30cm. 19x14,5cm. 44,5x36cm. 24x34,5cm. 21x26cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:19:21
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr